Friday 17th Jan 2020 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

09:30 Australia A-League : Adelaide United vs Melbourne Victory BT Sport 1 (CH-31) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
13:00 Club Friendly : Vaduz vs Greuther Fürth SportKlub 1 Serbia (CH-1)
17:00 Turkey 1. Lig : Menemen Belediyespor vs Giresunspor beIN SPORTS MAX 1 Turkey (CH-1)
18:00 Super Lig : Ankaragücü vs Konyaspor beIN Sports 1 Turkey (CH-2)
19:00 ABSA Premiership : Maritzburg United vs AmaZulu SuperSport 4 (CH-3)
20:00 Portugal Primeira Liga : Porto vs Sporting Braga Sport TV2 Portugal (CH-4)
20:00 Netherlands Eredivisie : PEC Zwolle vs Utrecht Fox Sports 2 NL (CH-5)
20:00 Netherlands Eerste Divisie : Almere City vs De Graafschap Fox Sports 3 NL (CH-6)
20:30 Bundesliga : Schalke 04 vs Borussia M'gladbach BT Sport 1 (CH-31) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sky Sport Football IT (CH-46)
20:45 England Championship : Fulham vs Middlesbrough Sky Sports Football (CH-35) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
20:45 Scottish FA Cup : Rangers vs Stranraer Premier Sports 1 (CH-1)
21:00 Spain La Liga : Leganés vs Getafe beIN SPORTS USA (CH-2) | Movistar Laliga (CH-7) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73)
21:00 Spain Segunda Division : Fuenlabrada vs Málaga Gol Spain (CH-8)
22:05 Coupe de France : Granville vs Olympique Marseille Eurosport 1 France (CH-3)
22:15 Portugal Primeira Liga : Sporting CP vs Benfica Sport TV1 Portugal (CH-49)
04:00 Liga MX : Atlas vs Puebla Azteca 7 (CH-3)

========================================================================

Basketball

18:00 Euroleague : Zenit Petersburg vs Valencia Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
01:00 NCAAB : Wisconsin at Michigan State FOX Sports 1 USA (CH-39)
01:00 NCAAB : Dayton at Saint Louis ESPN2 (CH-45) | BT Sport ESPN (CH-34)
01:00 NCAAB : Furman at Wofford ESPNU (CH-2)
03:00 NCAAB : Michigan at Iowa FOX Sports 1 USA (CH-39)

01:00 NBA : Minnesota Timberwolves @ Indiana Pacers Fox Sport Indiana (CH-5)
01:00 NBA : Chicago Bulls @ Philadelphia 76ers ESPN (CH-44)
01:00 NBA : Washington Wizards @ Toronto Raptors NBCS Washington (CH-6)
02:00 NBA : Cleveland Cavaliers @ Memphis Grizzlies Fox Sport Ohio (CH-7)
02:00 NBA : Miami Heat @ Oklahoma City Thunder Fox Sport Oklahoma (CH-8)
02:30 NBA : Atlanta Hawks @ San Antonio Spurs Fox Sports Southeast (CH-9)
03:30 NBA : Portland Trail Blazers @ Dallas Mavericks ESPN (CH-44) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)

========================================================================

Ice Hockey

01:30 NHL : Pittsburgh Penguins @ Detroit Red Wings NHL Network (CH-10)
01:30 NHL : Anaheim Ducks @ Carolina Hurricanes Premier Sports 1 (CH-1)
02:00 NHL : Tampa Bay Lightning @ Winnipeg Jets TSN3 (CH-11)

========================================================================

Cricket

05:40 Big Bash League : Adelaide Strikers vs Brisbane Heat BT Sport 1 (CH-31)
09:00 One Day International : India vs Australia Star Sports 1 (CH-18)
09:00 ICC U19 World Cup : South Africa U19 vs Afghanistan U19 Sky Sports Mix (CH-19)
09:00 Test Series : South Africa vs England Sky Sports Cricket (CH-21) | Sky Sports Main Event (CH-38)

========================================================================

Tennis

05:00 Memorial Drive Tennis Centre in Australia Eurosport 1 UK (CH-41)
06:30 WTA Hobart International - Semi-Finals Supertennis IT (CH-22)
08:00 WTA Adelaide Tennis Channel (CH-40)
09:00 Australian Open | Qualifying, Match 5, Court 3 Eurosport 1 UK (CH-41)
09:00 Adelaide-ATP/WTA Semifinals, Hobart-WTA Tennis Channel (CH-40)
12:00 Adelaide ATP & WTA Semifinals, Hobart-WTA Tennis Channel (CH-40)

========================================================================

Badminton

07:00 BWF Indonesia Masters HSBC BWF World Tour 2020 Live BT Sport ESPN (CH-34)

========================================================================

Boxing

04:00 Shohjahon Ergashev vs Adrian Estrella Showtime USA (CH-12)

========================================================================

WWE

02:00 WWE Friday Night SmackDown Live BT Sport 1 (CH-31)

========================================================================

Golf

08:00 Abu Dhabi HSBC Golf Championship Sky Sports Golf (CH-23)
20:00 The American Express, Second Round Sky Sports Golf (CH-23) | Sky Sports Main Event (CH-38)
21:00 Latin America Amateur Championship Second Round ESPN2 (CH-45)
01:00 Mitsubishi Electric Championship at Hualalai Second Round GOLF Channel (CH-13)

========================================================================

Snooker

14:00 Dafabet London Masters Quarter-Finals Session 2 Eurosport 2 UK (CH-42)
20:00 Dafabet London Masters Quarter-Finals Session 2 Eurosport 2 UK (CH-42)
22:15 Dafabet London Masters Quarter-Finals Session 2 Eurosport 2 UK (CH-42)

========================================================================

Biathlon

14:15 IBU World Cup Ruhpolding Women 4x6 km Relay Competition Eurosport 1 UK (CH-41) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

========================================================================

Volleyball

17:30 Slepsk Suwalki vs Rzeszow Polsat Sport Poland (CH-47)
20:30 Olsztyn vs Zawiercie Polsat Sport Poland (CH-47)

========================================================================

Winter Sports

10:00 IBSF World Championships - Innsbruck Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
11:55 Snowboard Park & Pipe Laax Slopestyle Eurosport 1 UK (CH-41)

========================================================================


Saturday 18th Jan 2020 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

07:00 Australia A-League : Brisbane Roar vs Wellington Phoenix BT Sport 3 (CH-33)
09:30 Australia A-League : Melbourne City vs Newcastle Jets BT Sport 3 (CH-33)
12:00 Portugal LigaPro : Estoril vs Académica Sport TV1 Portugal (CH-49)
12:00 Super Lig : Alanyaspor vs Kayserispor beIN Sports 1 Turkey (CH-3)
13:00 Spain La Liga : Levante vs Deportivo Alavés beIN Sports HD 3 (CH-2) | Movistar Laliga (CH-4) | Match TV Football 1 Russia (CH-5) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
13:30 England Premier League : Watford vs Tottenham Hotspur NBCSN (CH-43) | BT Sport 1 (CH-31) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sky Sport Football IT (CH-46)
13:30 England Championship : Queens Park Rangers vs Leeds United Sky Sports Football (CH-35)
15:00 Super Lig : İstanbul Başakşehir vs Yeni Malatyaspor beIN Sports 1 Turkey (CH-3)
15:00 Italy Serie A : Lazio vs Sampdoria Sky Sport Serie A IT (CH-6) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Match TV Football 2 Russia (CH-7)
15:30 Bundesliga : Hoffenheim vs Eintracht Frankfurt Fox Sports 2 USA (CH-2) | Sky Sport Bundesliga 3 (CH-1)
15:30 Bundesliga : Fortuna Düsseldorf vs Werder Bremen Sky Sport Bundesliga 6 (CH-8)
15:30 Bundesliga : Mainz 05 vs Freiburg Sky Sport Bundesliga 5 (CH-9)
15:30 Bundesliga : Augsburg vs Borussia Dortmund Fox Sports 1 USA (CH-39) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
15:30 Bundesliga : Köln vs Wolfsburg Sky Sport Bundesliga 4 (CH-10)
16:00 England Premier League : Arsenal vs Sheffield United NBCSN (CH-43)
16:00 England Premier League : Brighton & Hove Albion vs Aston Villa NBC Sports Gold (CH-11)
16:00 England Premier League : Manchester City vs Crystal Palace NBC Sports Gold (CH-12) | Canal+ Sport Poland (CH-48)
16:00 England Premier League : Norwich City vs AFC Bournemouth NBC Sports Gold (CH-13)
16:00 England Premier League : Southampton vs Wolverhampton Wanderers NBC Sports Gold (CH-14)
16:00 England Premier League : West Ham United vs Everton NBC Sports Gold (CH-15) | Sky Sport Football IT (CH-46)
16:00 Spain La Liga : Real Madrid vs Sevilla beIN SPORTS USA (CH-16) | Movistar Laliga (CH-4) | Match TV Football 1 Russia (CH-5) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73)
16:00 England Championship : Birmingham City vs Cardiff City ESPN+ (CH-17)
16:00 England Championship : Bristol City vs Barnsley ESPN+ (CH-18)
16:00 England Championship : Derby County vs Hull City ESPN+ (CH-19)
16:00 England Championship : Huddersfield Town vs Brentford iFollow (CH-20)
16:00 England Championship : Millwall vs Reading iFollow (CH-21)
16:00 England Championship : Preston North End vs Charlton Athletic iFollow (CH-22)
16:00 England Championship : Sheffield Wednesday vs Blackburn Rovers iFollow (CH-23)
16:00 England Championship : Swansea City vs Wigan Athletic iFollow (CH-24)
16:30 Portugal Primeira Liga : Desportivo Aves vs Portimonense Sport TV4 Portugal (CH-25)
16:30 Portugal Primeira Liga : Vitória Guimarães vs Santa Clara Sport TV1 Portugal (CH-49)
18:00 Super Lig : Gaziantepspor vs Fenerbahçe beIN Sports 1 Turkey (CH-3)
18:00 Italy Serie A : Sassuolo vs Torino Premier Sports 2 (CH-2) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sky Sport Serie A IT (CH-6) | Match TV Football 2 Russia (CH-7)
18:20 England National League : Barrow vs Bromley BT Sport 1 (CH-31)
18:30 England Premier League : Newcastle United vs Chelsea NBC (CH-53) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Canal+ Sport Poland (CH-48) | Sky Sport Football IT (CH-46)
18:30 Bundesliga : RB Leipzig vs Union Berlin BT Sport ESPN (CH-34) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73)
18:30 Spain La Liga : Osasuna vs Real Valladolid Movistar Laliga (CH-4) | Match TV Football 1 Russia (CH-5)
18:30 Scottish FA Cup : Partick Thistle vs Celtic Premier Sports 1 (CH-1)
18:30 Netherlands Eredivisie : Fortuna Sittard vs Vitesse Fox Sports 2 NL (CH-8)
18:30 France Ligue 2 : Guingamp vs Lens beIN Sports 1 France (CH-9)
19:00 Portugal Primeira Liga : Tondela vs Moreirense Sport TV1 Portugal (CH-49)
19:45 Netherlands Eredivisie : Twente vs Groningen Fox Sports 3 NL (CH-10)
19:45 Netherlands Eredivisie : Feyenoord vs Heerenveen Premier Sports 2 (CH-2)
20:00 Florida Cup : New York City vs Palmeiras beIN Sports 7 HD (CH-3)
20:20 Scottish FA Cup : Dundee vs Motherwell BBC Scotland (CH-6)
20:45 Italy Serie A : Napoli vs Fiorentina Premier Sports 1 (CH-1) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
20:45 Netherlands Eredivisie : AZ vs Willem II Fox Sports 2 NL (CH-8)
20:55 Coupe de France : Nantes vs Olympique Lyonnais Eurosport 2 France (CH-7)
21:00 Spain La Liga : Eibar vs Atlético Madrid beIN SPORTS USA (CH-16) | Movistar Laliga (CH-4) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Match TV Football 1 Russia (CH-5)
21:30 Portugal Primeira Liga : Belenenses vs Vitória Setúbal Sport TV1 Portugal (CH-49)
23:30 Florida Cup : Atlético Nacional vs Corinthians beIN Sports 7 HD (CH-3)
00:00 Liga MX : Monterrey vs Morelia Fox Sports 2 USA (CH-2)
02:00 Liga MX : Pachuca vs Guadalajara ESPN Deportes (CH-2)
04:00 Liga MX : América vs Tigres UANL ESPN Deportes (CH-2)

========================================================================

Basketball

17:30 Polska Liga Koszykówki : Anwil Wloclawek vs Legia Polsat Sport Poland (CH-47)
18:00 NCAAB : Ohio State at Penn State ESPNU (CH-11)
18:00 NCAAB : Seton Hall at St. John's Fox (CH-54)
18:00 NCAAB : North Carolina at Pittsburgh ESPN (CH-44)
18:00 NCAAB : Syracuse at Virginia Tech NBCS Washington (CH-12)
18:00 NCAAB : UConn at Villanova Fox Sports 1 USA (CH-39)
18:00 NCAAB : Baylor at Oklahoma State ESPN2 (CH-45)
18:30 NCAAB : La Salle at Rhode Island NBCSN (CH-43)
19:00 NCAAB : South Carolina at Texas A&M SEC Network USA (CH-12)
19:00 NCAAB : Butler at DePaul Fox Sports Southeast (CH-13)
19:00 NCAAB : Florida State at Miami ACC Network (CH-14)
19:30 NCAAB : Auburn at Florida CBS (CH-52)
20:00 NCAAB : Purdue at Maryland ESPN2 (CH-45)
20:00 NCAAB : Marquette at Georgetown Fox Sports 1 USA (CH-39)
20:00 NCAAB : Clemson at NC State YES (CH-15)
20:00 NCAAB : Kansas at Texas ESPN (CH-44)
20:00 NCAAB : West Virginia at Kansas State ESPNU (CH-11)
20:00 NCAAB : St. Bonaventure at VCU CBS Sports Network (CH-17)
20:00 NCAAB : Elon at Delaware SportsNet New York (CH-18)
20:30 NCAAB : Richmond at George Mason NBCSN (CH-43)
20:30 NCAAB : Colorado at Arizona Fox (CH-54)
21:30 NCAAB : Missouri at Alabama SEC Network USA (CH-12)
21:45 NCAAB : Oregon at Washington CBS (CH-52)
22:00 NCAAB : Kentucky at Arkansas ESPN (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34)
22:00 NCAAB : Houston at Wichita State ESPN2 (CH-45)
22:00 NCAAB : Iowa State at Texas Tech ESPNU (CH-11)
22:00 NCAAB : Oregon State at Washington State Pac-12 Network (CH-9)
22:00 NCAAB : Saint Mary's at Pepperdine CBS Sports Network (CH-17)
22:30 NCAAB : Providence at Creighton Fox Sports 1 USA (CH-39)
22:30 NCAAB : George Washington at UMass NBCSN (CH-43)
23:00 NCAAB : Northwestern at Illinois Big Ten Network (CH-6)
00:00 NCAAB : Tennessee at Vanderbilt SEC Network USA (CH-12)
00:00 NCAAB : Louisville at Duke ESPN (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34)
00:00 NCAAB : South Florida at UCF ESPNU (CH-11)
00:00 NCAAB : Northern Iowa at Bradley ESPN2 (CH-45)
00:00 NCAAB : New Mexico at UNLV CBS Sports Network (CH-17)
00:30 NCAAB : Stanford at USC Pac-12 Network (CH-9)
01:00 NCAAB : Indiana at Nebraska Big Ten Network (CH-6)
02:00 NCAAB : LSU at Ole Miss ESPN2 (CH-45)
02:00 NCAAB : Virginia at Georgia Tech ACC Network (CH-14)
02:00 NCAAB : Temple at SMU ESPNU (CH-11)
02:00 NCAAB : Nevada at San Diego State CBS Sports Network (CH-17)
02:30 NCAAB : Georgia at Mississippi State SEC Network USA (CH-12)
03:00 NCAAB : Utah at Arizona State Pac-12 Network (CH-9)
04:00 NCAAB : Utah State at Boise State ESPNU (CH-11)
04:00 NCAAB : BYU at Gonzaga ESPN2 (CH-45)

21:30 NBA : LA Clippers @ New Orleans Pelicans ABC (CH-51) | Sky Sports Arena (CH-36) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)
00:00 NBA : Milwaukee Bucks @ Brooklyn Nets YES (CH-15)
01:00 NBA : Phoenix Suns @ Boston Celtics BT Sport 1 (CH-31) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
01:30 NBA : Detroit Pistons @ Atlanta Hawks Fox Sport Detroit (CH-4)
01:30 NBA : Philadelphia 76ers @ New York Knicks MSG (CH-5)
02:00 NBA : Cleveland Cavaliers @ Chicago Bulls Fox Sport Ohio (CH-7)
02:00 NBA : Toronto Raptors @ Minnesota Timberwolves Sportsnet One (CH-19)
02:30 NBA : Los Angeles Lakers @ Houston Rockets ABC (CH-51) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
02:30 NBA : Orlando Magic @ Golden State Warriors NBCS Bay Area (CH-3)
03:00 NBA : Portland Trail Blazers @ Oklahoma City Thunder NBCS Northwest (CH-8)
03:00 NBA : Sacramento Kings @ Utah Jazz NBCS California (CH-10)

========================================================================

Ice Hockey

19:00 NHL : Washington Capitals @ New York Islanders MSG Plus (CH-20)
21:00 NHL : St. Louis Blues @ Colorado Avalanche Fox Sport Indiana (CH-13)
21:00 NHL : Arizona Coyotes @ Edmonton Oilers Sportsnet One (CH-19)
22:00 NHL : Calgary Flames @ Ottawa Senators Sportsnet West (CH-14)
01:00 NHL : Chicago Blackhawks @ Toronto Maple Leafs NHL Network (CH-13)
01:00 NHL : Vegas Golden Knights @ Montréal Canadiens Premier Sports 1 (CH-1)
01:00 NHL : Florida Panthers @ Detroit Red Wings Fox Sport Florida (CH-16)
01:00 NHL : Los Angeles Kings @ Philadelphia Flyers NBCS Philadelphia (CH-18)
01:00 NHL : New Jersey Devils @ Columbus Blue Jackets MSG Plus (CH-20)
01:00 NHL : Buffalo Sabres @ Nashville Predators Fox Sport Tennessee (CH-21)
03:00 NHL : Dallas Stars @ Minnesota Wild Fox Sport Southwest (CH-22)
04:00 NHL : San Jose Sharks @ Vancouver Canucks Premier Sports 1 (CH-1)

========================================================================

Cricket

05:40 Big Bash League : Melbourne Stars vs Perth Scorchers BT Sport 2 (CH-32)
08:45 ICC U19 World Cup : Australia U19 vs West Indies U19 Sky Sports Mix (CH-14)
09:00 Test Series : South Africa vs England Sky Sports Cricket (CH-15) | Sky Sports Main Event (CH-38)
09:05 Big Bash League : Sydney Thunder Sydney Sixers BT Sport 2 (CH-32)
23:00 Twenty20 International : West Indies vs Ireland Willov TV (CH-8)

========================================================================

Tennis

07:00 WTA Adelaide Final Tennis Channel (CH-40)
08:30 ATP Adelaide International, Singles Final Tennis Channel (CH-40)

========================================================================

Badminton

06:00 BWF Indonesia Masters HSBC BWF World Tour 2020 Live C. MARIN vs YU FEI CHEN BT Sport ESPN (CH-34)

========================================================================

Boxing

23:00 Boxen : Sebastian Formella vs Roberto Arriaza MDR Germany (CH-23)
02:00 Julian Williams vs Jeison Rosario FOX (CH-54)
03:00 Boxing : Eleider Alvarez vs Michael Seals ESPN (CH-44)

========================================================================

MMA/UFC

20:00 Fight Exclusive Night : Mateusz Rebecki vs Chinczyk Magomed Magomedov Polsat Sport Fight Poland (CH-22) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
00:30 PBC Fight Night Eary Prelims - Light Heavyweight : Aleksa Camur vs Justin Ledet FOX Sports 1 USA (CH-39)
02:00 PBC Fight Night Preliminary - Women Flyweight : Maycee Barber vs Roxanne Modafferi ESPN (CH-44) | BT Sport 2 (CH-32)
04:00 UFC 246 Welterweight - Main event : Conor McGregor vs Donald Cerrone TSN3 (CH-24) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport TV1 Portugal (CH-49)

========================================================================

Golf

07:00 SMBC Singapore Open, Third Round GOLF Channel (CH-16)
09:00 Abu Dhabi HSBC Golf Championship Sky Sports Golf (CH-25) | Sky Sports Main Event (CH-38)
20:00 Diamond Resorts Tournament of Champions, Third Round NBC (CH-53)
21:00 The American Express, Third Round Sky Sports Golf (CH-25) | Sky Sports Main Event (CH-38)

========================================================================

Snooker

14:00 Dafabet London Masters - Semi-Finals Eurosport 2 UK (CH-42)
19:45 Dafabet London Masters - Semi-Finals Eurosport 2 UK (CH-42)
22:35 Dafabet London Masters Eurosport 2 UK (CH-42)

========================================================================

Biathlon

13:15 IBU World Cup Ruhpolding Ambient Sound, Men's Relay Training Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

========================================================================

Rugby Union

14:00 European Rugby Champions Cup : Lyon vs Northampton Saints BT Sport 2 (CH-32)
14:00 European Rugby Champions Cup : Treviso vs Leinster BT Sport 3 (CH-33)
14:00 Challenge Cup : Section Paloise vs Leicester Tigers BT Sport ESPN (CH-34)
16:10 European Rugby Champions Cup : Harlequins F.C. vs Clermont BT Sport 3 (CH-33)
16:10 European Rugby Champions Cup : Ulster vs Bath BT Sport 2 (CH-32)
18:30 European Rugby Champions Cup : Exeter Chiefs vs La Rochelle BT Sport 2 (CH-32)
18:30 European Rugby Champions Cup : Sale Sharks vs Glasgow BT Sport 3 (CH-33)

========================================================================

Volleyball

14:45 Orlen Liga Women : Bydgoszcz W vs Rzeszow W Polsat Sport Poland (CH-47)
16:55 Champions League : Zenit Kazan vs Jastrzebski CANAL+ Poland (CH-26)
17:30 PlusLiga : Bedzin vs Kedzierzyn-Kozle Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
20:30 PlusLiga : ONICO Warszawa vs Bydgoszcz Polsat Sport Poland (CH-47)

========================================================================

Winter Sports

10:00 IBSF World Championships - Innsbruck Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
17:30 Ski Cross: FIS World Cup Nakiska Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Laax Eurosport 2 UK (CH-42)

========================================================================

meczyki Mecze na żywo meczyki live online free online streams Batmanstream Stream Sports - Batmanstream