10:30 Australia A-League : Western United vs Western Sydney Wanderers BT Sport 1 (CH-31)
16:00 Belarus Premier League : Vitebsk vs Isloch Match! Football 3 Russia (CH-1)
17:45 Club Friendly : Emmen vs Cambuur Fox Sports 1 NL (CH-2)
18:00 Belarus Premier League : Dinamo Minsk vs Smolevichy-STI Match! Football 3 Russia (CH-1)
20:00 UEFA Champions League : Manchester City vs Real Madrid BT Sport 1 (CH-31) | CBS Sports Network (CH-3) | Movistar Liga de Campeones (CH-4) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-5) | Match! Football 2 Russia (CH-6) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-7) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 2 Germany (CH-8) | RMC Sport 2 France (CH-10) | TNT Brazil (CH-11)
20:00 UEFA Champions League : Juventus vs Olympique Lyonnais BT Sport 2 (CH-32) | Match! Football 1 Russia (CH-2) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-12) | Sky Sport Uno IT (CH-13) | RMC Sport 1 France (CH-14) | Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-15)
23:15 Brazil Serie B : Cuiabá vs Brasil de Pelotas SporTV Brazil (CH-78)
01:30 Brazil Serie B : Confiança vs Paraná Premiere FC Brasil (CH-88)
01:30 Liga MX : Necaxa vs América TUDN USA (CH-1)
03:30 Liga MX : Mazatlán vs Toluca TUDN USA (CH-1)

09:00 Euro T10 Cricket Series Semi Final FreeSports UK (CH-11)
11:00 Euro T10 Cricket Series Semi Final FreeSports UK (CH-11)
11:00 1st Test : England vs Pakistan Sky Sports Cricket (CH-24) | Sky Sports Main Event (CH-38)
15:00 Euro T10 Cricket Series Bronze Final FreeSports UK (CH-11)

15:00 Palermo Ladies Open Tennis Channel (CH-40)
13:00 Palermo Ladies Open Tennis Channel (CH-40)
15:00 Palermo Ladies Open WTA Quarterfinals Tennis Channel (CH-40)
19:00 Palermo Ladies Open Tennis Channel (CH-40)

08:00 Moto GP : Czech Republic GP - Free Practice 1 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
09:30 Formula 3 : Live 70th Anniversary : F3 Practice Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29)
09:45 Moto 2 : GP Czech Republic Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
10:25 SuperBike : WorldSBK PL1: Portogallo Sport TV5 Portugal (CH-14)
11:00 Formula 1 : Emirates 70th Anniversary GP - Practice 1 ESPN2 (CH-45) | Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Eleven Sport 1 Poland (CH-71) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sportv 2 Brazil (CH-79)
12:00 Moto GP : Czech GP Free Practice 2 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
12:45 Formula 2 : Live 70th Anniversary : F2 Practice Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29)
13:05 PL2 MotoGP: GP Rep. CECA BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
14:00 Moto 2 : GP Czech Republic Free Training 2 Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
14:00 Formula 3 : Live 70th Anniversary : F3 Qualifying Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Movistar Formula 1 ES (CH-26)
14:55 SuperBike : WorldSBK PL2: Portogallo Sport TV5 Portugal (CH-14)
15:00 Formula 1 : Emirates 70th Anniversary GP - Practice 2 ESPN2 (CH-45) | Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Eleven Sport 1 Poland (CH-71) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sportv 2 Brazil (CH-79)
16:45 Polish Speedway Extraliga : PGG ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz Eleven Sport 1 Poland (CH-71)
17:00 Formula 2 : Live 70th Anniversary : F2 Qualifying Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Movistar Formula 1 ES (CH-26)
17:50 Porsche Supercup Sky Sport F1 IT (CH-29)
19:15 Polish Speedway Extraliga : Eltrox Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra Eleven Sport 1 Poland (CH-71)
22:30 Nascar Truck : NASCAR RaceDay: NGROTS Michigan Live FOX Sports 1 USA (CH-39) | FOX Sports 2 Brazil (CH-86)

19:00 Terri Harper vs Natasha Jonas : WBC and IBO Super-Featherweight Titles Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | TVP Sport Poland (CH-9)
19:00 Chris Billam-Smith vs Nathan Thorley : Commonwealth Cruiserweight Title Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | TVP Sport Poland (CH-9)
19:00 Anthony Fowler vs Adam Harper Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | TVP Sport Poland (CH-9)
19:00 Aqib Fiaz vs Kane Baker Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | TVP Sport Poland (CH-9)
19:00 Hopey Price vs Jonny Phillips Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | TVP Sport Poland (CH-9)

23:45 Bellator 243 : Michael Chandler vs Benson Henderson Paramount Network US (CH-2)

01:00 WWE SmackDown Live BT Sport 1 (CH-31) | FOX Sports 2 Brazil (CH-86)

11:00 English Championship : Hanbury Manor Marriott Hotel & CC, Ware, Hertfordshire 2nd day Sky Sports Golf (CH-70)
15:00 PGA Championship : PGA Championship: Featured Group 1 2nd Round Sky Sports Golf (CH-70)
17:00 PGA Championship : TPC Harding Park Sky Sports Golf (CH-70)
18:00 Women's Golf U.S. Amateur, Quarterfinals GOLF Channel (CH-16)
18:00 PGA Championship '20: D2 - Early Cover Sky Sports Golf (CH-70)
20:30 US PGA Championship. Jornada 2 ESPN (CH-44) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
21:00 PGA TOUR 2020 PGA Championship: Second Round ESPN (CH-44) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
00:00 WinCo Foods Portland Open, Second Round GOLF Channel (CH-16)

10:00 World Championship - Day 8 Table 2 Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
13:00 Snooker World Championship Match 3 Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
18:45 Betfred World Championship Mondiale | Sheffield Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
22:00 The Sheffield World Cup 2nd round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

10:30 AFL : Essendon Bombers vs Greater Western Sydney TSN 5 (CH-9)

10:30 KBO : Doosan Bears vs Lotte Giants ESPN (CH-44)
23:05 MLB : Baltimore Orioles vs Washington Nationals MASN2 (CH-3)
23:40 MLB : New York Yankees vs Tampa Bay Rays BT Sport 2 (CH-32)
00:05 MLB : Detroit Tigers vs Pittsburgh Pirates Fox Sport Detroit (CH-4)
00:05 MLB : Atlanta Braves vs Philadelphia Phillies NBCS Philadelphia (CH-5)
00:10 MLB : Miami Marlins vs New York Mets SportsNet New York (CH-6)
00:30 MLB : Toronto Blue Jays vs Boston Red Sox NESN (CH-7)
01:05 MLB : Minnesota Twins vs Kansas City Royals Fox Sports North (CH-8)
01:10 MLB : Cleveland Indians vs Chicago White Sox NBCS Chicago (CH-9)
01:10 MLB : Cincinnati Reds vs Milwaukee Brewers Fox Sport Wisconsin (CH-10)
01:15 MLB : Chicago Cubs vs St. Louis Cardinals Fox Sports Midwest (CH-11)
02:05 MLB : Los Angeles Angels vs Texas Rangers FOX Sports 1 USA (CH-39)
02:10 MLB : Houston Astros vs Oakland Athletics BT Sport ESPN (CH-34)
02:10 MLB : Arizona Diamondbacks vs San Diego Padres Fox Sport Arizona (CH-12)
02:40 MLB : Colorado Rockies vs Seattle Mariners Root Sports NW (CH-13)
02:40 MLB : San Francisco Giants vs Los Angeles Dodgers MLB Network (CH-14)

18:00 NBA : San Antonio Spurs vs Utah Jazz Sky Sports Arena (CH-36) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
21:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Oklahoma City Thunder TSN2 (CH-17)
22:00 NBA : Sacramento Kings vs Brooklyn Nets Sky Sports Arena (CH-36) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
23:30 NBA : Philadelphia 76ers vs Orlando Magic TNT USA (CH-56)
00:00 NBA : Washington Wizards vs New Orleans Pelicans ESPN2 (CH-45) | Sky Sports Action (CH-37)
02:00 NBA : Toronto Raptors vs Boston Celtics TNT USA (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | Sky Sports Main Event (CH-38)
02:00 WNBA : Las Vegas Aces W vs Los Angeles Sparks W ESPN2 (CH-45)

10:00 Cycling, 77th Tour de Pologne, 3rd stage (Wadowice - Bielsko-Biała) Eurosport 1 Poland (CH-57)
13:00 Tour of the Ain 1a tappa: Montreal-la-Cluse - Ceyzériat Eurosport 2 UK (CH-42)
14:30 Tour of Poland 3a tappa Eurosport 2 UK (CH-42)

17:00 NHL : New York Islanders vs Florida Panthers NBCSN (CH-43)
19:30 NHL : Nashville Predators vs Arizona Coyotes NHL Network (CH-18)
21:00 NHL : Pittsburgh Penguins vs Montréal Canadiens NBCSN (CH-43)
23:45 NHL : Edmonton Oilers vs Chicago Blackhawks NBCSN (CH-43)
01:00 NHL : Toronto Maple Leafs vs Columbus Blue Jackets NHL Network (CH-18)
03:45 NHL : Vancouver Canucks vs Minnesota Wild NBCSN (CH-43)

08:00 ANZ Premiership : Southern Steel W vs Northern Mystics W Sky Sports Main Event (CH-38)

09:00 NRL : Manly Sea Eagles vs New Zealand Warriors Fox Sports 5 NL (CH-15)
10:55 South Sydney Rabbitohs vs Brisbane Broncos Sky Sports Arena (CH-36)

10:00 Super Rugby : Rebels vs Brumbies Sky Sports Action (CH-37)

15:00 Bia Haddad Maia x Carol Meligeni BandSports Brazil (CH-17)


Saturday 08th Aug 2020 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

08:00 Australia A-League : Perth Glory vs Melbourne Victory BT Sport 1 (CH-31) | Eleven Sport 2 Poland (CH-72)
10:00 Japan J1 League : Shimizu S-Pulse vs Consadole Sapporo FreeSports TV UK (CH-15)
11:00 Japan J1 League : Yokohama F. Marinos vs Kashiwa Reysol sportdigital (CH-2)
12:00 Belarus Premier League : Minsk vs Slavia Match! Football 3 Russia (CH-4)
12:00 Korea Republic K League 1 : Daegu vs Jeonbuk Motors Eleven Sports Network USA (CH-5)
12:30 Scottish Premiership : St. Johnstone vs Aberdeen Sky Sports Football (CH-35) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-6)
12:50 South Africa Nedbank Cup : Baroka vs Bloemfontein Celtic SuperSport 4 (CH-7)
14:00 Belarus Premier League : Energetik-BGU vs Neman Grodno Match! Football 3 Russia (CH-4)
15:00 Brazil Serie B : Juventude vs CRB SporTV Brazil (CH-78)
15:30 Belgium First Division A : Club Brugge vs Sporting Charleroi Arena Sport 1 Serbia (CH-1)
16:00 Belarus Premier League : Ruh Brest vs Torpedo BelAZ Match! Football 3 Russia (CH-4)
17:00 Norway Eliteserien : Vålerenga vs Bodø / Glimt Arena Sport 3 Serbia (CH-5)
16:45 Qatar Stars League : Al Sadd vs Al Duhail beIN Sports HD 1 (CH-6)
17:50 South Africa Nedbank Cup : Mamelodi Sundowns vs BV Wits SuperSport 4 (CH-7)
17:45 Club Friendly : Ajax vs RKC Waalwijk Fox Sports 1 NL (CH-1)
18:00 Belarus Premier League : BATE vs Gorodeya Match! Football 3 Russia (CH-4)
20:00 UEFA Champions League : Bayern München vs Chelsea BT Sport 1 (CH-31) | Match! Football 1 Russia (CH-3) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-6) | Polsat Sport Premium 1 Poland (CH-5) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 2 Germany (CH-8) | RMC Sport 2 France (CH-9)
20:00 UEFA Champions League : Barcelona vs Napoli BT Sport 2 (CH-32) | CBS Sports Network (CH-1) | Movistar Liga de Campeones (CH-10) | Match! Football 2 Russia (CH-11) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-12) | Polsat Sport Premium 2 Poland (CH-15) | Sky Sport Uno IT (CH-13) | RMC Sport 1 France (CH-14)
20:00 Brazil Serie B : Operário PR vs Figueirense Premiere FC Brasil (CH-4)
20:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Palmeiras vs Corinthians Premiere FC Brasil (CH-88)
22:00 USL Championship : Memphis 901 vs North Carolina ESPN Deportes (CH-2)
23:00 Brazil Brasileirão : Fortaleza vs Atlético PR Premiere FC Brasil (CH-3)
23:00 Brazil Serie B : Avaí vs Náutico SporTV Brazil (CH-78)
23:00 Brazil Serie B : Cruzeiro vs Botafogo SP Premiere FC Brasil (CH-4)
23:00 Brazil Serie B : Vitória vs Sampaio Corrêa Premiere FC Brasil (CH-5)
23:30 Brazil Brasileirão : Coritiba vs Internacional TNT Brazil (CH-6)
01:00 Brazil Brasileirão : Sport Recife vs Ceará Premiere FC Brasil (CH-4)
01:00 Brazil Serie B : CSA vs Guarani SporTV Brazil (CH-78)
01:00 Brazil Serie B : Ponte Preta vs América Mineiro Premiere FC Brasil (CH-88)
01:00 Liga MX : Cruz Azul vs León ESPN Deportes (CH-2)
01:06 Liga MX : Monterrey vs Santos Laguna Fox Sports 1 USA (CH-39)
03:00 Liga MX : Guadalajara vs Puebla Telemundo (CH-3)

========================================================================

Cricket

11:00 Test Series 1st Test Day 4 : England vs Pakistan Sky Sports Cricket (CH-24) | Sky Sports Main Event (CH-38)

========================================================================

Tennis

16:00 Palermo Ladies Open WTA Semifinals Tennis Channel (CH-40)

========================================================================

Motorsport

06:30 Supercars Championship: Race 09 Darwin Sport TV2 Portugal (CH-74)
07:55 Moto GP : Free Practice 3 Moto3, Czech Republic BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
09:20 Formula 3 : Live 70th Anniversary : F3 Race 1 Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-3) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
09:50 SuperBike SUPERPOLEDESDE JEREZ DE LA FRONTERA Eurosport 2 UK (CH-42)
09:45 Moto GP : Free Practice 3 Moto2, Czech Republic BT Sport 2 (CH-32) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
10:50 GT Cup Open EU HUNGARORING - RACE 1 Sport TV2 Portugal (CH-74)
11:00 Formula 1 : Emirates 70th Anniversary GP - Practice 3 ESPN2 (CH-45) | Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Eleven Sport 1 Poland (CH-71) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sportv 2 Brazil (CH-79) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-3)
11:30 Moto3 Qualifying: Czech Rep. GP Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85)
12:30 MotoGP PL4: GP Rep. CECA BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
12:40 Porsche Supercup Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport F1 IT (CH-29)
13:00 Formula E Racing Berlin, Qualifying FOX Sports 2 USA (CH-1)
13:00 MotoGP British Superbikes Round 1 Qualifying Eurosport 2 UK (CH-42) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
13:00 SPEEDWAY | 1. liga (Poland) | Apator Torun - Wybrzeze Gdansk nSport+ Poland (CH-75)
13:00 GT Open HUNGARORING - RACE 1 Sport TV2 Portugal (CH-74)
14:00 Formula 1 : Emirates 70th Anniversary GP - Qualifying ESPN2 (CH-45) | Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Eleven Sport 1 Poland (CH-71) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sportv 2 Brazil (CH-79) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-3)
14:00 SuperBike WorldSBK Race1: Portugal Eurosport 2 UK (CH-42)
14:00 Moto2 Qualifying: Czech Rep. GP Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
15:00 MXGP : Motocross Triple Crown Series Fox Sports Racing (CH-2)
15:10 SuperBike WorldSSP Race 1: Portogallo Eurosport 2 UK (CH-42)
15:30 SPEEDWAY | 1. liga (Poland) | Ostrovia Ostrow - Unia Tarnow nSport+ Poland (CH-75)
15:30 Jaguar I-Pace eTrophy FOX Sports 2 Brasil (CH-86)
15:35 Formula 2 : Live 70th Anniversary : F2 Race 1 Sky Sports F1 UK HD (CH-60) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-3) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
17:00 NASCAR Xfinity Racing Series Henry 180 NBCSN (CH-43)
17:30 FIA Formula E Championship Pre-Race FOX (CH-54) | Eurosport 2 UK (CH-42) | FOX Sports 2 Brasil (CH-86)
18:15 SPEEDWAY | 1. liga (Poland) | Orzel Lodz - Start Gniezno nSport+ Poland (CH-75)
19:15 Indycar Honda Indy 200 em Mid-Ohio Race 1 BandSports Brazil (CH-2)
20:00 SuperBike MotoAmerica Day 1 FOX Sports 1 USA (CH-39)
20:30 Nascar Cup NBCSN (CH-43) | FOX Sports 2 Brasil (CH-86)
21:00 Nascar Cup FireKeepers Casino 400 NBCSN (CH-43) | FOX Sports 2 Brasil (CH-86)

========================================================================

Boxing

01:00 Boxing : Thomas Dulorme vs. Jamal Games FOX (CH-54)
03:00 Boxing : Lionell Thompson vs Enrique Collazo CBS Sports Network (CH-1)

========================================================================

MMA

21:00 Main Event : Issa Isakov vs Djamil Chan BRAVE CF TV (CH-7)
01:00 UFC Fight Night Preliminaries : Andrew Sanchez vs. Wellington Turman BT Sport 1 (CH-31)
03:00 UFC Fight Night : Derrick Lewis vs. Alexey Oleynik BT Sport 1 (CH-31) | Polsat Sport Poland (CH-47)

========================================================================

Golf

11:00 English Championship Sky Sports Golf (CH-70)
14:00 English Championship 3rd day Sky Sports Golf (CH-70)
16:00 Women's Golf U.S. Amateur, Semifinals GOLF Channel (CH-16)
18:00 PGA TOUR 2020 PGA Championship: Third Round ESPN (CH-44) | Sky Sports Golf (CH-70)
21:00 PGA TOUR 2020 PGA Championship: Third Round CBS (CH-52) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
21:00 Marathon Classic Third Round GOLF Channel (CH-16)
23:00 WinCo Foods Portland Open Third Round GOLF Channel (CH-16)

========================================================================

Snooker

10:00 Betfred World Championship Day 9 Table 2 Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
13:00 Betfred World Championship The Crucible Theatre, Sheffield Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
15:00 Betfred World Championship Round 2, Sheffield Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
19:00 Betfred World Championship World Cup, second round Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

========================================================================

Am. Football

07:30 Richmond Tigers vs. Port Adelaide Power FOX Sports 1 USA (CH-39)
10:30 Western Bulldogs vs. Brisbane Lions TSN1 (CH-8)

========================================================================

Aussie rules

07:35 AFL : Port Adelaide Power vs Richmond Tigers BT Sport ESPN (CH-34)
10:40 Brisbane Lions vs Western Bulldogs BT Sport ESPN (CH-34)

========================================================================

Baseball

10:00 KBO : Hanwha Eagles vs KT Wiz Suwon ESPN (CH-44)
19:10 MLB : Cleveland Indians vs Chicago White Sox MLB Network (CH-17)
19:10 MLB : New York Yankees vs Tampa Bay Rays MLB League Pass (CH-18)
21:05 MLB : Detroit Tigers vs Pittsburgh Pirates FOX Sports 1 USA (CH-39)
21:10 MLB : Houston Astros vs Oakland Athletics BT Sport ESPN (CH-34)
23:05 MLB : Atlanta Braves vs Philadelphia Phillies MLB Network (CH-17)
23:05 MLB : Baltimore Orioles vs Washington Nationals MASN US (CH-8)
00:05 MLB : Los Angeles Angels vs Texas Rangers Fox Sport Southwest (CH-9)
00:05 MLB : Minnesota Twins vs Kansas City Royals Fox Sports North (CH-10)
00:10 MLB : Cincinnati Reds vs Milwaukee Brewers Fox Sports Ohio (CH-11)
00:10 MLB : Miami Marlins vs New York Mets Fox Sport Florida (CH-12)
00:30 MLB : Toronto Blue Jays vs Boston Red Sox NESN (CH-13)
01:15 MLB : Chicago Cubs vs St. Louis Cardinals Fox Sports Midwest (CH-14)
02:10 MLB : Colorado Rockies vs Seattle Mariners AT&T SportsNet RM Utah (CH-15)
02:10 MLB : San Francisco Giants vs Los Angeles Dodgers MLB Network (CH-17)
02:10 MLB : Arizona Diamondbacks vs San Diego Padres Fox Sport Arizona (CH-18)

========================================================================

Basketball

17:00 WNBA : Dallas Wings W vs Atlanta Dream W ESPN2 (CH-45)
20:00 WNBA : Seattle Storm W vs Phoenix Mercury W ABC USA (CH-51)

18:00 NBA : Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers TNT USA (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
20:30 NBA : Denver Nuggets vs Utah Jazz TNT USA (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
23:00 NBA : Los Angeles Lakers vs Indiana Pacers TNT USA (CH-56) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
00:30 NBA : Miami Heat vs Phoenix Suns Sky Sports Mix (CH-19)
01:30 NBA : Dallas Mavericks vs Milwaukee Bucks ESPN (CH-44)

========================================================================

Cycling

13:00 Tour of the Ain 2a tappa: Lagnieu - Lélex Monts-Jura Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)
13:20 Tour of Poland : Cycling, 77th Tour de Pologne, 4th stage TVP Sport Poland (CH-9)
15:00 Milan - San Remo Stage 1 - 291 Milan Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57)

========================================================================

Ice Hockey

NHL : Vegas Golden Knights vs Colorado Avalanche
NHL : Chicago Blackhawks vs Edmonton Oilers
NHL : Philadelphia Flyers vs Tampa Bay Lightning
NHL : Montréal Canadiens vs Pittsburgh Penguins

========================================================================

Netball

06:00 ANZ Premiership : Central Pulse W vs Southern Steel W Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)

========================================================================

Rugby League

06:00 National Rugby League : Melbourne Storm vs Canterbury Bulldogs Fox Sports 6 NL (CH-19)
10:30 National Rugby League : Penrith Panthers vs Canberra Raiders FOX Sports 1 USA (CH-39) | Sky Sports Arena (CH-36)
16:10 Super League Rugby : Castleford Tigers vs Catalans Dragons Sky Sports Arena (CH-36)
18:30 Super League Rugby : Warrington Wolves vs Hull KR Sky Sports Arena (CH-36)

========================================================================

Rugby Union

08:00 Super Rugby : Hurricanes vs Chiefs ESPN2 (CH-45) | Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38)
10:10 Super Rugby : Waratahs vs Reds Sky Sports Action (CH-37)

========================================================================

Squash

09:00 World Padel Tour : Adeslas Open (T2020): Primera semifinal femenina GOL Spain (CH-10)
11:30 World Padel Tour : Adeslas Open (T2020): Primera semifinal masculina GOL Spain (CH-10)

========================================================================

Volleyball

10:00 Beach volleyball: PreZero Grand Prix PLS men's final tournament Polsat Sport Poland (CH-47)
11:30 Beach volleyball: PreZero Grand Prix PLS men's final tournament Polsat Sport Poland (CH-47)
14:30 Beach volleyball: PreZero Grand Prix PLS men's final tournament Polsat Sport Poland (CH-47)
16:00 Beach volleyball: PreZero Grand Prix PLS men's final tournament Polsat Sport Poland (CH-47)

========================================================================

Daddylive Corner
Daddylive Corner
User Info & Announcement
The site, this, like many others, appear to be offline or not working (including players, giving false notification of OFFLINE). To overcome this problem you can use the free Opera browser, with its related VPN, included and free. Like all free things, they have no particular speed of viewing and loading. For those who want something more performing and functional, we recommend Express VPN, excellent in speed and functionality, obviously for a fee, with various prices based on the number of months purchased. For those wishing to subscribe by clicking on the link below.
=============================