Saturday 21st Sep 2019 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

11:00 Portugal LigaPro : UD Oliveirense vs Porto II Sport TV1 Portugal (CH-49)
11:00 England U18 Premier League : Manchester United U18 vs Everton U18 MUTV (CH-1)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Nürnberg vs Karlsruher SC Sky Sport Bundesliga 4 (CH-2)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Sandhausen vs Bochum Sky Sport Bundesliga 6 (CH-3)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Stuttgart vs Greuther Fürth Sky Sport Bundesliga 3 (CH-4)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Wehen Wiesbaden vs Arminia Bielefeld Sky Sport Bundesliga 5 (CH-5)
12:00 Spain La Liga : Villarreal vs Real Valladolid Premier Sports 1 (CH-6)
12:30 England Premier League : Leicester City vs Tottenham Hotspur NBCSN (CH-43) | BT Sport 1 (CH-31) | Sky Sport Football IT (CH-46)
12:30 England Championship : Leeds United vs Derby County Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sports Football (CH-35)
12:30 England U18 Premier League : Liverpool U18 vs Middlesbrough U18 LFC TV (CH-7)
14:00 Poland - Ekstraklasa : Łódzki KS vs Arka Gdynia nSport+ Poland (CH-8)
14:00 Italy Serie A : Udinese vs Brescia Sky Sport Serie A (CH-9)
14:30 Bundesliga : Bayern München vs Köln Fox Sports 1 USA (CH-39)
14:30 Bundesliga : Bayer Leverkusen vs Union Berlin Fox Sports 2 USA (CH-1)
14:30 Bundesliga : Hertha BSC vs Paderborn Fox Soccer Plus (CH-2)
14:30 Bundesliga : Freiburg vs Augsburg Sky Sport Bundesliga 5 (CH-5)
15:00 Brazil Serie B : Guarani vs Paraná SporTV Brazil (CH-3)
15:00 Brazil Brasileirão : Botafogo vs São Paulo PFC Internacional (CH-4)
15:00 England Premier League : Burnley vs Norwich City NBC Sports Gold (CH-7)
15:00 England Premier League : Everton vs Sheffield United NBC Sports Gold (CH-24)
15:00 England Premier League : Manchester City vs Watford NBCSN (CH-43) | Sky Sport Football IT (CH-46)
15:00 Spain La Liga : Levante vs Eibar beIN SPORTS USA (CH-23)
15:00 England Championship : Birmingham City vs Preston North End iFollow (CH-12)
15:00 England Championship : Brentford vs Stoke City iFollow (CH-13)
15:00 England Championship : Bristol City vs Swansea City iFollow (CH-14)
15:00 England Championship : Cardiff City vs Middlesbrough iFollow (bein 13) (CH-15)
15:00 England Championship : Luton Town vs Hull City iFollow (CH-16)
15:00 England Championship : Millwall vs Queens Park Rangers iFollow (CH-17)
15:00 England Championship : Nottingham Forest vs Barnsley iFollow (CH-18)
15:00 England Championship : Reading vs Blackburn Rovers iFollow (CH-19)
15:00 England Championship : Sheffield Wednesday vs Fulham iFollow (CH-20)
15:00 England Championship : Wigan Athletic vs Charlton Athletic iFollow (CH-21)
16:30 France Ligue 1 : Olympique Marseille vs Montpellier Canal+ France (CH-2)
16:30 Poland - Ekstraklasa : Lechia Gdańsk vs Korona Kielce Canal+ Sport Poland (CH-48)
17:00 Italy Serie A : Juventus vs Hellas Verona Premier Sports 1 (CH-6) | Sky Sport Serie A (CH-9)
17:20 England National League : Fylde vs Eastleigh BT Sport 1 (CH-31)
17:30 England Premier League : Newcastle United vs Brighton & Hove Albion NBC (CH-53) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sport Football IT (CH-46)
17:30 Bundesliga : Werder Bremen vs RB Leipzig BT Sport 3 (CH-33)
17:30 Spain La Liga : Atlético Madrid vs Celta de Vigo beIN SPORTS USA (CH-23)
17:30 Netherlands Eredivisie : Sparta Rotterdam vs RKC Waalwijk Fox Sports 2 NL (CH-5)
18:00 Portugal Primeira Liga : Belenenses vs Rio Ave Sport TV5 Portugal (CH-7)
18:45 Netherlands Eredivisie : Groningen vs PEC Zwolle Fox Sports 1 NL (CH-2)
18:45 Netherlands Eredivisie : Willem II vs VVV Fox Sports 3 NL (CH-4)
19:00 Poland - Ekstraklasa : Śląsk Wrocław vs Zagłębie Lubin Canal+ Sport Poland (CH-48)
19:45 Italy Serie A : Milan vs Internazionale Premier Sports 1 (CH-6)
19:45Netherlands Eredivisie : Vitesse vs Fortuna Sittard Fox Sports 2 NL (CH-5)
20:00 Spain La Liga : Granada vs Barcelona beIN SPORTS USA (CH-23)
20:30 Portugal Primeira Liga : Moreirense vs Benfica Sport TV1 Portugal (CH-49)
20:30 MLS : Atlanta United vs SJ Earthquakes Sky Sports Football (CH-35)
20:30 Brazil Serie B : Bragantino vs Londrina SporTV Brazil (CH-3)
21:00 Brazil Brasileirão : Cruzeiro vs Flamengo PFC Internacional (CH-4)
22:00 MLS : Vancouver Whitecaps vs Columbus Crew TSN1 (CH-2)
23:00 Brazil Serie B : Coritiba vs CRB SporTV Brazil (CH-3)
23:00 Liga MX : Monterrey vs Puebla Fox Sports 2 USA (CH-1)
23:00 Liga MX : Necaxa vs León TUDN USA (CH-5)
00:30 MLS : Cincinnati vs Chicago Fire Fox Sports 4 NL (CH-2)
00:30 MLS : New England vs Real Salt Lake FreeSports TV UK (CH-6)
01:00 Brazil Brasileirão ; Santos vs Grêmio PFC Internacional (CH-4)
01:00 Liga MX : Pachuca vs Tijuana TUDN USA (CH-5)
01:30 MLS : Houston Dynamo vs Orlando City SC Premier Sports 2 (CH-3)
01:30 MLS : Sporting KC vs Colorado Rapids ESPN+ (CH-7)
03:00 Liga MX : América vs Querétaro TUDN USA (CH-5)
03:30 MLS : LA Galaxy vs Montreal Impact FreeSports TV UK (CH-6)
03:30 MLS : Los Angeles FC vs Toronto FC Premier Sports 2 (CH-3)

=========================================================================

NHL

19:00 Pittsburgh Penguins @ Columbus Blue Jackets NHL Network (CH-8)
00:00 Carolina Hurricanes @ Washington Capitals NBCS Washington (CH-9)
00:00 New York Rangers @ Philadelphia Flyers NHL Network (CH-8)
00:00 Toronto Maple Leafs @ Buffalo Sabres Sportsnet Ontario (CH-23)
00:30 Montréal Canadiens @ Ottawa Senators TSN5 (CH-24)
01:30 Boston Bruins @ Chicago Blackhawks NBCS Chicago (CH-12)
02:00 Vancouver Canucks @ Los Angeles Kings Fox Prime Ticket (CH-13)

=========================================================================

Cricket

11:00 Nottinghamshire vs Worcestershire Sky Sports Cricket (CH-22)
14:30 Derbyshire vs Essex Sky Sports Cricket (CH-22)
18:45 Natwest T20 Blast League Final Sky Sports Cricket (CH-22)

=========================================================================

Tennis

05:30 WTA Tennis: Guangzhou Open Season 2019 Episode 21 BT Sport 2 (CH-32)
06:00 WTA Tennis: Korea Open Season 2019 Episode 17 BT Sport 1 (CH-31)
10:00 Laver Cup Men Eurosport 1 UK (CH-41)
11:55 Laver Cup Men Team Europe vs Team World Eurosport 1 UK (CH-41) | Tennis Channel (CH-40)
12:50 ATP Metz Atp World Tour 250: Metz Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
16:00 Moselle Open, Semifinal 2 Tennis Channel (CH-40)
17:55 Laver Cup Men Team Europe vs Team World Eurosport 1 UK (CH-41) | Tennis Channel (CH-40)
04:00 Toray Pan Pacific Open Osaka Season 2019 Episode 23 BT Sport 2 (CH-32) | Tennis Channel (CH-40)

=========================================================================

Motorsport

08:00 MotoGP third three practice session BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-11) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
09:45 Moto : Aragon Moto2 - Free Practice Sky Sport MotoGP IT (CH-11)
10:45 Formula 1 Singapore Grand Prix - Practice 3 Sky Sports F1 UK (CH-10) | ESPN2 (CH-45)
10:50 Żużel: Puchar Nice 1. ligi Polsat Sport Poland (CH-47)
11:00 Moto GP Qualifying action ahead of the Grand Prix of Aragon BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-11) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
12:15 Speedway GP Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii nSport+ Poland (CH-8)
13:00 Moto : Aragon Moto3 - Qualifying Sky Sport MotoGP IT (CH-11)
13:55 Moto : Aragon Moto2 - Qualifying Sky Sport MotoGP IT (CH-11)
14:00 British Superbikes Qualifying - Assen, the Netherlands Eurosport 2 UK (CH-42)
14:00 Formula 1 Singapore Grand Prix - Qualifying Sky Sports F1 UK (CH-10)
15:00 GT Open BARCELONA - CORRIDA 1 Sport TV1 Portugal (CH-49)
15:15 Red Bull MotoGP Rookies Cup BT Sport 2 (CH-32)
16:15 Speedway GP FIM Speedway Grand Prix BT Sport 2 (CH-32)
16:30 FIM Endurance World Championship Opeing Round Eurosport 2 UK (CH-42)
21:30 Live IndyCar - Grand Prix of Monterey Qualifying Sky Sports F1 UK (CH-10) | NBCSN (CH-43)
00:30 Nascar Cup Federated Auto Parts 400 NBCSN (CH-43)

=========================================================================

Boxing

09:15 Karoon Jarupianlerd vs. Renz Rosia DAZN USA (CH-12)
01:30 Daniel Guzman vs. Roberto Pucheta Prelims FOX Sports 2 USA (CH-1)
03:30 Peter Quillin vs. Alfredo Angulo FOX Sports 1 USA (CH-39)

=========================================================================

MMA

23:00 Jose Alberto Quinonez vs. Carlos Huachin BT Sport 1 (CH-31)
01:00 Yair Rodriguez vs. Jeremy Stephens BT Sport 1 (CH-31) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport TV1 Portugal (CH-49)

=========================================================================

Golf

12:00 BMW PGA Championship Sky Sports Golf (CH-25)
20:00 Sanderson Farms Championship Sky Sports Golf (CH-25)

=========================================================================

Am. Football

17:00 College Football : Boston College at Rutgers BTN USA (CH-14)
17:00 College Football : Tennessee at Florida ESPN (CH-44)
17:00 College Football : LSU at Vanderbilt SEC Network USA (CH-15)
17:00 College Football : Louisiana-Monroe at Iowa State FOX Sports 1 USA (CH-39)
17:00 NCAA : Wisconsin vs Michigan FOX (CH-54)
17:00 NCAA : Mississippi vs California ESPNU (CH-16)
17:00 NCAA : Northwestern vs Michigan State ABC (CH-51)
17:00 NCAA : Army vs Morgan State CBS Sports Network USA (CH-17)
17:00 NCAA : Wake Forest vs Elon Phoenix Fox Sport Detroit (CH-18)
17:00 NCAA : Alabama Southern Miss ESPN2 (CH-45)
18:00 NCAA : Massachusetts vs Coastal Carolina NESN (CH-10)
20:30 College Football Season 2019 Episode 34 BT Sport ESPN (CH-34)
20:30 College Football Teams TBA ABC (CH-51)
20:30 NCAA : UAB vs South Alabama NFL Network (CH-9)
20:30 NCAA : North Carolina vs Appalachian State Fox Sport Arizona (CH-11)
20:30 NCAA : Florida State vs Louisville ESPN (CH-44)
20:30 NCAA : TCU vs Southern Methodist FOX Sports 1 USA (CH-39)
20:30 NCAA : Buffalo vs Temple ESPNU (CH-16)
20:30 NCAA : Pittsburgh vs UCF ESPN2 (CH-45)
20:30 NCAA : Tulsa vs Wyoming CBS Sports Network USA (CH-17)
20:30 NCAA : Ohio State vs Miami RedHawks BTN USA (CH-14)
21:00 CFL : Montreal Alouettes vs Winnipeg Blue Bombers TSN4 (CH-18)
21:00 NCAA : Mississippi St. vs Kentucky SEC Network USA (CH-15)
00:00 College Football Season 2019 Episode 36 BT Sport 3 (CH-33)
00:00 CFL : Ottawa Redblacks vs BC Lions TSN4 (CH-18)
00:00 NCAA : Virginia vs Old Dominion ESPN2 (CH-45)
00:00 NCAA : Stanford vs Oregon ESPN (CH-44)
00:00 NCAA : Rice vs Baylor CBS Sports Network USA (CH-17)
00:00 NCAA : North Carolina State vs Ball State ESPNU (CH-16)
00:30 NCAA : Texas vs Oklahoma State ABC (CH-51)
00:30 NCAA : Arkansas vs San Jose State SEC Network USA (CH-15)
01:00 NCAA : Georgia vs Notre Dame BT Sport ESPN (CH-34) | CBS (CH-52)
01:00 NCAA : Arkansas State vs Southern Illinois BTN USA (CH-14)
03:00 College Football : Colorado at Arizona State Pac-12 Network USA (CH-2)
03:15 NCAA : Colorado State Rams vs Toledo ESPN2 (CH-45)
03:30 NCAA : Washington State vs UCLA ESPN (CH-44)
03:30 NCAA : San Diego State vs Utah State CBS Sports Network USA (CH-17)

=========================================================================

AFL

06:00 Collingwood Magpies vs Greater Western Sydney BT Sport ESPN (CH-34)

=========================================================================

Sailing / Boating

13:30 SailGP Season 2019 Episode 10 BT Sport ESPN (CH-34)

=========================================================================

Rugby League

10:45 Melbourne Storm vs Parramatta Eels Sky Sports Action (CH-37)
15:05 York City vs Featherstone Rovers Sky Sports Arena (CH-36)

=========================================================================

Rugby Union

05:45 Australia vs Fiji NBCSN (CH-43) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
06:05 Southland vs Counties Manukau Sky Sports Arena (CH-36)
08:15 France vs Argentina NBCSN (CH-43) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
08:35 North Harbour vs Otago Sky Sports Arena (CH-36)
10:45 New Zealand vs South Africa Polsat Sport Poland (CH-47)
14:45 Sevens Europe Series - England Exeter Chiefs v Bath Season 2019 Episode 2 BT Sport 3 (CH-33)
03:05 Auckland vs Wellington Sky Sports Arena (CH-36)

=========================================================================

Volleyball

15:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019 Polsat Sport Poland (CH-47)
18:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019 Polsat Sport Poland (CH-47)
19:20 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2019 Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

=========================================================================


mecze live meczyki Mecze na żywo meczyki live online free online streams