Sunday 13th Oct 2019 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

06:00 Australia A-League : Wellington Phoenix vs Western United BT Sport 2 (CH-32)
08:00 Australia A-League : Perth Glory vs Brisbane Roar BT Sport 2 (CH-32)
11:15 Netherlands Eerste Divisie : Volendam vs Den Bosch Fox Sports 1 NL (CH-1)
12:00 England League One : Coventry City vs Tranmere Rovers Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sports Football (CH-35)
13:00 Friendly : Brazil vs Nigeria beIN SPORTS USA (CH-2) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
13:30 Netherlands Eerste Divisie : Excelsior vs Dordrecht Fox Sports 1 NL (CH-1)
14:00 UEFA Euro Qualifying : Kazakhstan vs Belgium Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sports Football (CH-35) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
15:00 Friendly : Ecuador vs Argentina beIN SPORTS USA (CH-2)
15:00 Portugal Taça da Liga : Sporting Braga vs Marítimo Sport TV1 Portugal (CH-49)
15:00 England Women's Super League : Chelsea FC vs Arsenal BT Sport 1 (CH-31)
17:00 UEFA Euro Qualifying : Belarus vs Netherlands Sky Sports Premier League (CH-1) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
17:00 UEFA Euro Qualifying : Hungary vs Azerbaijan M4 Sports Hungary (CH-3)
17:00 UEFA Euro Qualifying : Scotland vs San Marino Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sports Football (CH-35)
17:00 UEFA Euro Qualifying : Cyprus vs Russia Channel One Russia (CH-4)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Estonia vs Germany Sky Sports Premier League (CH-1) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Wales vs Croatia Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sports Football (CH-35) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Slovenia vs Austria SportKlub 4 Serbia (CH-2)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Poland vs North Macedonia TVP Sport Poland (CH-3)
20:00 Brazil Brasileirão : Internacional vs Santos TNT Brazil (CH-4)
20:00 Brazil Brasileirão : Vasco da Gama vs Fortaleza PFC Internacional (CH-5)
22:00 Brazil Brasileirão : São Paulo vs Corinthians PFC Internacional (CH-5)
23:00 CONCACAF Nations League : St. Kitts and Nevis vs Belize TUDN USA (CH-1)
01:00 CONCACAF Nations League : Costa Rica vs Curaçao TUDN USA (CH-1)
03:00 CONCACAF Nations League : Honduras vs Martinique TUDN USA (CH-1)

=========================================================================

NFL

14:30 Tampa Bay Buccaneers Carolina Panthers Sky Sports Action (CH-37)
14:30 NFL Redzone Live Sky Sports Mix (CH-14)
18:00 Seattle Seahawks @ Cleveland Browns NFL Sunday Ticket (CH-6)
18:00 Houston Texans @ Kansas City Chiefs Sky Sports Action (CH-37)
18:00 Washington Redskins @ Miami Dolphins NFL Sunday Ticket (CH-7)
18:00 Philadelphia Eagles @ Minnesota Vikings NFL Sunday Ticket (CH-8)
18:00 New Orleans Saints @ Jacksonville Jaguars NFL Sunday Ticket (CH-9)
18:00 Cincinnati Bengals @ Baltimore Ravens NFL Sunday Ticket (CH-10)
21:05 San Francisco 49ers @ Los Angeles Rams Sky Sports Action (CH-37)
21:05 Atlanta Falcons @ Arizona Cardinals NFL Sunday Ticket (CH-11)
21:25 Tennessee Titans @ Denver Broncos NFL Sunday Ticket (CH-6)
21:25 Dallas Cowboys @ New York Jets NFL Sunday Ticket (CH-7)
01:20 Pittsburgh Steelers @ Los Angeles Chargers Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | NBC (CH-53)

=========================================================================

NBA

20:00 Cleveland Cavaliers @ Boston Celtics NBA TV (CH-12)
23:00 Chicago Bulls @ Toronto Raptors TSN2 (CH-2)
23:00 Milwaukee Bucks @ Washington Wizards NBA TV (CH-12)
01:00 Maccabi Haifa @ Minnesota Timberwolves Fox Sports North (CH-3)

=========================================================================

NHL

00:00 Pittsburgh Penguins @ Winnipeg Jets Premier Sports 1 (CH-4)
03:00 Calgary Flames @ San Jose Sharks Premier Sports 1 (CH-4)

=========================================================================

MLB

00:00 Houston Astros vs New York Yankees BT Sport ESPN (CH-34) | FOX Sports 1 (CH-39)

=========================================================================

Tennis

06:30 Shanghai-ATP Doubles Final & Tianjin-WTA Singles Final Tennis Channel (CH-40)
06:30 WTA Tennis: Tianjin Open Season 2019 Episode 19 BT Sport 3 (CH-33)
09:20 Atp World Tour Masters 1000: Shanghai Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
12:50 WTA Tournament | Linz Final, Austria Eurosport 1 UK (CH-41)
19:00 USTA Men's Pro Circuit Fairfield, Singles Final Tennis Channel (CH-40)
00:00 ITA All-American Championship: Women's Final ESPNU (CH-8)
02:00 ITA All-American Championship: Men's Final ESPNU (CH-8)

=========================================================================

Motorsports

05:10 Formula 1 Japanese Grand Prix - Pit Lane Live Sky Sports F1 UK (CH-12) | ESPN (CH-44)
06:10 Formula 1 Japanese Grand Prix - Race Sky Sports F1 UK (CH-12) | ESPN (CH-44)
09:45 FIM CEV Repsol Moto2 BT Sport 1 (CH-31)
10:15 TCR Europe Monza Ronda 14 FreeSports UK (CH-5)
10:30 BTCC British Touring Car Championship Season ITV 4 UK (CH-6)
11:30 TCR Europe TCR International Series Season FreeSports UK (CH-5)
12:30 Euroformula Open Championship BT Sport 2 (CH-32)
13:30 International GT Open Championship BT Sport 2 (CH-32)
16:30 SuperBike Race 2 - Circuito San Juan Villicum, Argentina Eurosport 2 UK (CH-42)
18:00 NASCAR Cup Series – 1000Bulbs.com 500, Talladega Superspeedway LIVE NBC (CH-53)
18:10 SuperBike FIM World Championship, Argentina, Supersport Eurosport 2 UK (CH-42)
19:00 Nascar Cup 1000Bulbs com 500 Auto racing Monster Energy Cup Series NBC (CH-53)
19:00 NHRA Drag Racing NTK Carolina Nationals FOX Sports 1 USA (CH-39)

=========================================================================

Golf

11:00 Italian Open Final Round GOLF Channel (CH-11)
11:00 Houston Open European PGA Tour Sky Sports Golf (CH-13)
20:00 Houston Open European PGA Tour Sky Sports Golf (CH-13)

=========================================================================

Cycling

14:15 Paris Tours France Eurosport 2 UK (CH-42)

=========================================================================

Rugby Union

04:35 Canterbury vs North Harbour Sky Sports Arena (CH-36)
06:45 Rugby World Cup : USA vs Tonga TSN1 (CH-9) | NBCSN (CH-43) | Sport TV 1 Portugal (CH-49)
09:15 Wales vs Uruguay TSN1 (CH-9) | Sport TV 1 Portugal (CH-49)
11:45 Japan vs Scotland TSN1 (CH-9) | NBCSN (CH-43)

=========================================================================

Water Sports

18:00 International Swimming League Piscina Felice Scandone in Naples Eurosport 1 UK (CH-41)

=========================================================================


Monday 14th Oct 2019 - Schedule Time UK GMT+1


Soccer

18:00 Friendly : Czech Republic vs Northern Ireland Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Kosovo vs Montenegro beIN Sports HD 4 (CH-1)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Bulgaria vs England ITV 1 UK (CH-2) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | BNT 1 Bulgaria (CH-3)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Ukraine vs Portugal Sky Sports Premier League (CH-4) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Lithuania vs Serbia Sport TV5 Portugal (CH-5)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Moldova vs Albania beIN Sports HD 5 (CH-6)
19:45 UEFA Euro Qualifying : Iceland vs Andorra beIN Sports HD 6 (CH-7)
19:45 UEFA Euro Qualifying : France vs Turkey Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | TRT 1 Turkey (CH-8)
23:00 CONCACAF Nations League : Sint Maarten vs Guadeloupe TUDN USA (CH-1)
00:00 Brazil Serie B : Atlético GO vs Ponte Preta PFC Internacional (CH-2)

=========================================================================

NFL

01:15 Detroit Lions @ Green Bay Packers Sky Sports Action UK (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN (CH-44)

=========================================================================

NBA

00:30 Atlanta Hawks @ Miami Heat Fox Sports Southeast (CH-3)
01:00 Charlotte Hornets @ Memphis Grizzlies NBA TV (CH-4)
01:30 Oklahoma City Thunder @ Dallas Mavericks Fox Sport Southwest (CH-5)
03:30 Golden State Warriors @ Los Angeles Lakers NBA TV (CH-4)

=========================================================================

NHL

18:00 Anaheim Ducks @ Boston Bruins Fox Sport San Diego (CH-9)
18:00 Minnesota Wild @ Ottawa Senators Fox Sport Wisconsin (CH-10)
18:00 Florida Panthers @ New Jersey Devils Fox Sport Florida (CH-11)
18:00 St. Louis Blues @ New York Islanders Premier Sports 1 (CH-12)
18:00 Dallas Stars @ Buffalo Sabres Premier Sports 2 (CH-13)
22:00 Colorado Avalanche @ Washington Capitals Premier Sports 1 (CH-12)
01:30 Edmonton Oilers @ Chicago Blackhawks Premier Sports 1 (CH-12)

=========================================================================

MLB

21:00 St Louis Cardinals @ Washington Nationals TBS (CH-9)

=========================================================================

Tennis

09:00 WTA Tennis: Kremlin Cup Season 2019 Episode 1 BT Sport 1 (CH-31) | Tennis Channel (CH-40)
10:00 WTA Luxembourg BT Sport 2 (CH-32)
11:00 Stockholm-ATP, Antwerp-ATP, Moscow-WTA & Luxembourg-WTA Early Rounds BT Sport 1 (CH-31) | Tennis Channel (CH-40)
12:00 WTA Tennis: Luxembourg Season 2019 Episode 1 BT Sport 2 (CH-32)
14:00 WTA - Luxembourg Season 2019 Episode 2 BT Sport 2 (CH-32)
14:30 ATP Stockholm Sky Sport Arena IT (CH-1)
16:30 WTA - Moscow Kremlin Cup Season 2019 Episode 3 BT Sport 1 (CH-31) | Tennis Channel (CH-40)
19:00 WTA - Luxembourg Season 2019 Episode 5 BT Sport 2 (CH-32)

=========================================================================

Motorsport

18:10 SuperBike FIM World Championship, Argentina, Supersport Eurosport 2 UK (CH-42)

=========================================================================

WWE

01:00 WWE Monday Night RAW USA Network (CH-6)

=========================================================================

Golf

20:00 LPGA Tour Golf Senior Championship, First Round GOLF Channel USA (CH-14)

=========================================================================

Snooker

12:45 English Open K2 Crawley World Snooker Eurosport 1 UK (CH-41)
18:45 English Open K2 Crawley World Snooker Eurosport 1 UK (CH-41)

=========================================================================

Horse Racing

13:15 Live Horse racing Coverage Sky Sports Racing (CH-2)
13:30 Live Horse racing Coverage from Musselburgh and Gowran Park Racing TV UK (CH-3)

=========================================================================

Volleyball

02:50 FIVB Volleyball World Cup : USA vs Russia Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
04:20 Poland vs Canada TVP Sport Poland (CH-5)
05:50 Argentina vs Egypt Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
08:50 Tunisia vs Australia Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
11:10 Japan vs Brazil Sport TV 1 Portugal (CH-49)

=========================================================================

mecze live meczyki Mecze na żywo meczyki live online free online streams